Znicz - Sandecja 1:3

Opublikowano 23.10.2016 14:39:33 Zaktualizowano 04.09.2018 14:01:22
0 840

„Biało-czarni” pokonali na wyjeździe Znicz Pruszków i umocnili się w czołówce ligowej tabeli.

Mecz rozpoczął się idealnie do piłkarzy Radosława Mroczkowskiego, bowiem już w 11 min. spotkania, bramkę dającą prowadzenie nowosądeczanom zdobył Kamil Słaby. Gospodarze nie zamierzali jednak od razu kapitulować i jeszcze przed przerwą wyrównali. Na listę strzelców wpisał się Adrian Paluchowski. Losy meczu rozstrzygnęły się w 2 połowie. Najpierw gola na 1:2 dla Sandecji zdobył Michał Piter-Bučko (była 68 min. spotkania). W samej końcówce na 1 do 3 podwyższył Michał Szeliga. Gospodarze w doliczonym czasie gry zdobyli jeszcze bramkę kontaktową, ale sędzia nie uznał trafienia, wskazując, że piłka była zagrywana do strzelca gola już zza boiska.

Znicz Pruszków - Sandecja Nowy Sącz 1:3 (1:1)

Bramki: Paluchowski (38’) - Słaby (11’) Piter-Bučko (68’), Szeliga (87’)

Sandecja: Radliński - Bartków (55’ Danek), Bucko, Szufryn, Słaby - Baran, Kasprzak (81’ Szeliga), Smoleń (46’ Gałecki), Małkowski - Trochim, Piszczek.