24°   dziś 24°   jutro
Poniedziałek, 20 maja Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna

Skalniak drugą wicemistrzynią Polski!

Opublikowano 27.06.2016 11:34:38 Zaktualizowano 04.09.2018 14:02:59

Agnieszka Skalniak zajęła 3. miejsce w zakończonych niedawno w Świdnicy Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Szosowym.

Pochodząca z Żegiestowa kolarka zdobyła brązowy medal w kategorii U-23. Przed nią uplasowały się Alicja Ratajczak (2 m.) oraz Katarzyna Niewiadoma (1 m.) - Trzecie miejsce w kategorii orliczka bardzo mnie cieszy. Trasa (dystans 111 km - przyp. red.) była bardzo wymagająca i nie było tu przypadku! Gratulacje dla medalistek - napisała na swojej stronie na Facebook’u zawodniczka.

W kategorii Open Agnieszka Skalniak zajęła 9 miejsce, a w jeździe indywidualnej na czas 4 miejsce (szerzej na ten temat pisaliśmy tutaj: http://sacz.in/sport;kolarka-z-zegiestowa-tuz-za-podium,31293.html).Pełna klasyfikacja wyścigu kobiet U-23 dostępna jest tutaj: