Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus

Porażka po walce

Opublikowano 02.11.2016 17:55:03 Zaktualizowano 04.09.2018 14:01:14
0 2123

Po emocjonującym meczu siatkarze Dunajca przegrali u siebie z KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 2:3. W sobotę, 5 listopada nowosądeczan czeka kolejne ligowe starcie.

Początek spotkania ułożył się idealnie dla gospodarzy, którzy wygrali dwa pierwsze sety. Gdy wydawało się, że trzecia partia będzie tylko formalnością, niespodziewanie na parkiecie do głosu doszli goście. Trzeciego seta wygrali 18 do 25, a w czwartym - nie mając nic do stracenia - poszli za ciosem i doprowadzili do tie-breaka. W piątym secie przyjezdni również okazali się lepsi i to oni ostatecznie wygrali cały mecz 2 do 3. My dodajmy, że Dunajec wywalczył punkt, który pozwolił mu na utrzymanie 3 miejsca w tabeli. W sobotę (5 listopada) nowosądeczan czeka kolejna ligowa potyczka. Tym razem nasi siatkarze zagrają z wiceliderem tabeli – drużyną z Krosna (spotkanie wyjazdowe).

SKPS Dunajec Nowy Sącz - KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec2:3(25:23, 25:20, 18:25, 20:25, 21:23)