20°   dziś 20°   jutro
Sobota, 18 maja Eryk, Feliks, Aleksander, Jan, Alicja, Edwin

Kolejna wygrana „biało-czarnych”

Opublikowano 11.07.2016 11:01:07 Zaktualizowano 04.09.2018 14:02:50

Tym razem drużyna prowadzona przez Radosława Mroczkowskiego pokonała w sparingu Partizan Bardejov 4:1.

Do przerwy nowosądeczanie wygrywali z 5 drużyną 2 ligi słowackiej 2:0. Już w 8 min. spotkania na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Dudzic, który kilka dni temu przedłużył swój kontrakt z klubem na kolejny sezon. Niespełna kwadrans później drugiego gola dla Sandecji zdobył Maciej Małkowski. Po zmianie stron gospodarze jeszcze dwukrotnie trafiali do siatki przeciwnika. W 51 min. trzecią bramkę dla zespołu z Nowego Sącza zdobył Maciej Małkowski (tym razem z rzutu karnego). Wynik spotkania w 82 min. ustalił Hubert Maślanka. Słowacy trafili tylko raz - w 48 min. meczu bramkę zdobył Andrely Makela.

Sandecja Nowy Sącz – Partizan Bardejov 4:1 (2:0)

Bramki: Dudzic (8’), Małkowski (21’, 51’, k), Maślanka (82’) – Makela (48’)

Skład Sandecji:

I połowa: Radliński – Danek, Szufryn, Bašista (40’ Piter-Bučko), Słaby - Dudzic, Baran, Gałecki, Małkowski - Piszczek, Janczyk.

II połowa: Radliński (69’ Grzegorczyk) - Bartków, Piter-Bučko, Szeliga, Słaby (58’ Smoleń) - Dudzic (69’ Gniecki), Gałecki (63’ Więcławek), Kasprzak, Małkowski (69’ Maślanka) - Leszczak, Korzym.