Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon

Ciąg dalszy pasma porażek

Opublikowano 28.08.2011 09:15:41 Zaktualizowano 04.09.2018 14:21:47
1 1150

Nowy Sącz. Warta Poznań wygrała przy Kilińskiego aż 0:3. Sandecja cały czas w strefie spadkowej.

Goście w wywiadach przedmeczowych mówili, że będzie im ciężko uzyskać dobry wynik w Nowym Sączu. Znajdująca się w strefie spadkowej Sandecja miała walczyć o każdą piłkę i centymetr boiska.

Bramki zdobywali tylko goście: Piotr Reiss (2, 29) i Marcin Klatt (64). Z dobrej strony pokazał się Marek Kozioł, mimo że aż trzy razy musiał wyciągać piłkę z siatki, to w kilku sytuacjach zażegnał spore niebezpieczeństwo, tak jak w 73 minucie, gdy w polu karnym strzelał Klatt.

Sandecja stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji. Dobre dośrodkowania Pavla Eismanna mogły zakończyć się bramkami Jędrzejowskiego w 9 i 73 minucie Chmiesta. Na pochwały zasłużył też, wprowadzony na drugą połowę za Patryka Jędrzejowskiego, Sebastian Szczepański.

Ogólny obraz gry, szczególnie w kontekście miejsca w tabeli, zirytował kibiców. Skandowano na trybunach, mówiąc delikatnie, że zawodnicy przynoszą hańbę Sandecji. Piłkarze walczyli, wykazali zaangażowanie, dlatego nie można tak mówić, ale czegoś zabrakło...

Składy:

Sandecja: Marek Kozioł - Marcin Makuch (46 Filip Burkhardt), Jano Frohlich, Marcin Dymkowski, Marcin Woźniak - Patryk Jędrzejowski (46 Sebastian Szczepański), Rafał Berliński, Milan Durić, Marcin Chmiest, Pavel Eismann - Arkadiusz Aleksander (66 Bartosz Wiśniewski).

Warta: Dominik Sobański - Paweł Sasin, Krzysztof Sobieraj, Łukasz Jasiński (68 Tomasz Foszmańczyk), Maciej Wichtowski - Alain Ngamayama, Artur Marciniak, Bartosz Bereszyński, Piotr Reiss, Krzysztof Gajtkowski (70 Tomasz Magdziarz) - Marcin Klatt (80 Mariusz Ujek).