28°   dziś 27°   jutro
Sobota, 27 lipca Natalia, Lilia, Julia, Celestyn, Aureliusz, Rudolf
Przeglądasz ogłoszenie archiwalne
Dodane: 30.11.2023

Pomocnik montera

Adres: Terebelska 67a

Opis

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako pomocnik montera.Miejsce pracy: Gersthofen - NIEMCY

OPIS STANOWISKA:Montaż przyczep samochodowychPraca na dwie zmianyOFERUJEMY:Wynagrodzenie 13,50€ brutto/hDarmowe zakwaterowanie z pokoju dwuosobowymUbezpieczenie zdrowotneZagraniczna umowa o pracęDobre warunki pracyPomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdemIndywidualne podejście do kandydataWYMAGANIA:Doświadczenie w branży metalowejPodstawowa znajomość języka niemieckiegoPrawo jazdy i auto na dojazd do pracy będzie dodatkowym atutem

Wyślij CV [email protected]Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444.

Wyświetleń: 58
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]