23°   dziś 30°   jutro
Sobota, 27 lipca Natalia, Lilia, Julia, Celestyn, Aureliusz, Rudolf
Przeglądasz ogłoszenie archiwalne
Dodane: 26.01.2024

OPERATOR POMPOGRUSZKI / POMPY/ KIEROWCA BETONOMIESZARKI

1zł
Adres: ul. Tarnowska Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

Poszukujemy do naszego zespołu zaangażowanych kandydatów do pracy na stanowisko:

OPERATOR POMPOGRUSZKI / OPERATOR BETONOMIESZARKI

Zakres obowiązków:

- Obsługa pompy do betonu.

- Obsługa betonomieszarki

- Dbanie o powierzony sprzęt.

Oczekujemy:

- Doświadczenia w obsłudze sprzętu

- Odpowiednich kwalifikacji i uprawnień.

- Prawa jazdy kat. C

- Wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.

- Miłą atmosferę współpracy i wsparcie ze strony zespołu.

- Atrakcyjne zarobki

CV bardzo prosimy przesłać na adres [email protected] lub osobiście w biurze Betoniarni Wolimex Plus S.C.

Więcej informacji pod pod numerem 667-600-906

Wyświetleń: 91
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]