28°   dziś 27°   jutro
Sobota, 27 lipca Natalia, Lilia, Julia, Celestyn, Aureliusz, Rudolf
Przeglądasz ogłoszenie archiwalne
Dodane: 24.11.2023

Operator maszyn-Stolarnia (Belgia)

15.26zł
Adres: ul. Terebelska 67A, 21-500 Biała Podlaska

Opis

ABC Work

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Operator Maszyn w Belgii.

Opis stanowiska :

  • Firma zajmuje się produkcją palet drewnianych.
  • Obróbka desek
  • Obsługa maszyn do cięcia drewna: piły, frezarki
  • Podnoszenie belek i podawanie ich do maszyny
  • Dobór parametrów na maszynie , sposobów cięcia belki
  • Kontrola jakości, kontrola pomiarów

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 15,26 brutto/h
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Motywacja do pracy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444.

Wyświetleń: 65
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]