28°   dziś 27°   jutro
Sobota, 27 lipca Natalia, Lilia, Julia, Celestyn, Aureliusz, Rudolf
Przeglądasz ogłoszenie archiwalne
Dodane: 04.12.2023

Komisjonowanie odzieży (pakowanie zamówień)

Adres: Terebelska 67a

Opis

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.

Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako komisjoner w magazynie z odzieżą.

Miejsce pracy: Wertingen - NIEMCY

OPIS STANOWISKA:

Kompletowanie zamówień do wysyłki w magazynie z tekstyliami zgodnie ze złożonym przez klienta zamówieniem,

Kartki z zamówieniami do kompletowania są w języku Polskim,

Doświadczenie nie jest wymagane, poszukujemy osób chętnych do pracy, oferta również dla par!

OFERUJEMY:

Wynagrodzenie 13,50€ brutto/h

Zakwaterowanie z pokoju dwuosobowym (dostępne zdjęcia zakwaterowania dla osób zainteresowanych)

Ubezpieczenie zdrowotne

Zagraniczna umowa o pracę

Dobre warunki pracy

Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

Indywidualne podejście do kandydata

WYMAGANIA:

Umiejętność logicznego myślenia

Szybka i sprawna organizacja pracy

Jeśli posiadasz prawo jazdy bądź auto będzie to uznane jako dodatkowy atut ale nie jest to konieczne do podjęcia pracy

Wyślij CV [email protected]

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444.

Wyświetleń: 57
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]