3°   dziś 4°   jutro
Wtorek, 19 marca Józef, Bogdan, Aleksandryna
7

Porady

Fotowoltaika - aplikacje

popekson 2022-03-15 10:53:26
Czy znacie jakieś apki, które przydają się osobom, które pracują w branży fotowoltaicznej? Chodzi m.in. o obrót sprzętem. Jakieś podpowiedzi?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotowoltaika - aplikacje
popekson 2022-03-17 10:50:54
No już znam. Gdzie to pobrać? Stronę znalazłem, widzę na niej demo, ale już nie mogę znaleźć opcji pobrania. O co chodzi?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotowoltaika - aplikacje
kenik 2022-03-20 18:40:12
Załóż konto w systemie albo po prostu się zaloguj danymi konta Google, to wtedy pojawi się więcej możliwości. Ale jeśli chcesz tylko sprawdzić, jak to działa, to nie musisz nic zakładać - wszystko jest w demie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotowoltaika - aplikacje
popekson 2022-03-28 13:59:01
Mam konto, mam demo, wszystko zainstalowane i korzystam. Bardzo fajny mini CRM. Podoba mi się też funkcja znajdowania części po najniższej cenie i chyba to mi się najbardziej będzie przydawać. Zobaczymy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotowoltaika - aplikacje
kenik 2022-03-30 23:10:01
Ale rzeczywiście złożyłeś zamówienie? Tam udało i się kilka razy znaleźć rzeczy, które ogólnie ciężko było dostać, wszędzie wisiała cena, ale bez opcji zamówienia.
No i samo to również robi różnicę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotowoltaika - aplikacje
popekson 2022-03-31 10:48:29
W tym tygodniu pójdzie. Konkretna część znaleziona, czekam tylko na jedno potwierdzenie. Cena faktycznie spoko, a na oceny przyjdzie czas po realizacji całego zamówienia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotowoltaika - aplikacje
kenik 2022-04-04 18:49:17
No i to już konkret. Zrobisz zamówienie, zrealizujesz wszystko, to wtedy podziel się doświadczeniami. Używam, ale nie jakoś masowo, więc też każde wrażenie innej osoby z EcoManager ma dla mnie znaczenie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotowoltaika - aplikacje
popekson 2022-04-05 10:56:33
Ale ja już teraz sporo widzę. Nie wyciągam jeszcze wniosków, ale rozumiem, na czym polegają zalety. Podoba mi się to - ale dopiero po zamówieniach przyjdzie czas na ogarnięcie konkretów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]