Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon

Wygrana z Legionovią

Opublikowano 24.10.2016 11:32:01 Zaktualizowano 04.09.2018 14:01:20
0 901

Siatkarki Polskiego Cukru Muszynianki Enea odnotowały drugie zwycięstwo w Orlen Lidze. Po zaciętym meczu pokonały u siebie Legionovię Legionowo 3:2.

Pierwszy set zakończył się zwycięstwem „mineralnych” 25 do 17. W drugim z dobrej strony pokazały się przyjezdne, które wygrały partie i doprowadziły do wyrównania (18:25). W trzeciej odsłonie kibice oglądali wyrównaną walkę, w której górą ponownie były zawodniczki z Legionowa (20:25). Czwarty set także obfitował w wiele emocji. Tym razem jednak to podopieczne trenera Bogdana Serwińskiego wygrały (25:23), doprowadzając do tie-breaka.

W piątym secie na parkiecie wyraźnie dominowały już siatkarki z Muszyny, które szybko wyszły na kilkupunktowe prowadzenie. Wypracowana przewaga pozwoliła im na spokojną grę i pewną wygraną tie-breaka 15 do 6.

W tabeli Muszynianki z dorobkiem 5 pkt. są na 4 miejscu. Prowadzi Chemik Police.