10°   dziś 8°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech

Piłkarki Olimpii-Beskid tym razem bez punktów

Opublikowano 03.10.2016 11:26:15 Zaktualizowano 04.09.2018 14:01:43

Szczypiornistki Olimpii-Beskidprzegrały u siebie z KPR Kobierzyce 27:28. Decydująca o zwycięstwie rywalek bramka padła w ostatniej minucie spotkania.

Mecz rozgrywany w Nowym Sączu miał wyrównany przebieg. Do przerwy „góralki” prowadziły z KPR-em Kobierzyce zaledwie jednym trafieniem, a po zmianie stron żadna z drużyn nie zdołała wypracować sobie znaczącej przewagi. W efekcie kibice zgromadzeni w hali MOSiR oglądali nerwową końcówkę spotkania, z której ostatecznie zwycięsko wyszły przyjezdne, wygrywając 28 do 27.

Przypomnijmy, że było to pierwsze zwycięstwo drużyny z Kobierzyc w tym sezonie, które pozwoliło na awans na 10 pozycję w tabeli. „Góralki” na razie zajmują 8 miejsce. Prowadzi Selgros Lublin.

Olimpia-Beskid Nowy Sącz – KPR Gminy Kobierzyce 27:28 (17:16)