Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława

MLJS: niedosyt po meczu z Sandecją

Opublikowano 08.05.2018 07:45:30 Zaktualizowano 04.09.2018 13:46:01 jaca
1 4525

Małopolska Liga Juniorów Starszych, kolejka 24. Limanovia po remisie z Sandecją Nowy Sącz utrzymała trzecie miejsce w lidze. Trójkolorowi do przerwy przegrywali już 0-2, w drugiej połowie doprowadzili do wyrównania i nie wykorzystali karnego.

MKS Limanovia ELEKTRICAL MOS PL - MKS Sandecja Nowy Sącz 2-2 (1-2)

Bramki: 0:1 Karol Matras 15 minuta, 0:2 Daniel Szeliga 37 minuta, 1:2 Piotr Matras karny 40 minuta, 2:2 Adrian Stajnder (asysta Michał Napora) 63 minuta.

Żółte kartki: Grzegorz Król, Maciej Krzyżak, Michał Napora, Mirosław Kordeczka, Piotr Matras (Limanovia).

Czerwone kartki: Przemysław Rosiek w 39 minucie i Kacper Tokarczyk w 55 minucie (Sandecja).

Sędzia główny: Tomasz Śmierciak.

Skład Limanovii: Karol Pietrzak - Grzegorz Król, Michał Napora, Mirosław Kordeczka (73 Szymon Orzeł), Mariusz Liptak, Kacper Skrzatek, Maciej Krzyżak, Maciej Tarasek (63 Mateusz Smoter), Bartłomiej Żurek, Piotr Matras (46 Paweł Pławecki), Adrian Stajnder. Trener: Łukasz Bukowiec.

Chociaż Limanovia przegrywała już 0-2 i zdołała wyrównać stan meczu, to jednak pozostał pewien niedosyt po tym spotkaniu, ponieważ wygrana dla gospodarzy przeszła im koło nosa. Goście ten mecz kończyli w dziewiątkę i Trójkolorowi mieli w dodatku nie tylko kilka zmarnowanych tzw. 'setek' w II połowie, ale jeszcze karnego, którego nie wykorzystali.

Zapowiedź następnego meczu z liderem ligi Garbarnią Kraków:

Spotkanie w ramach 25. kolejki o Mistrzostwo Małopolskiej Ligi Juniorów starszych pomiędzy MKS Limanovia Limanowa a RKS Garbarnia Kraków. Dnia: 13 maja 2018 (niedziela) o godz. 17:30 na stadionie im. Romana Szumilasa w Limanowej (zaraz po meczu seniorów Limanovii, który zagrają z MLKS Żabno o 15:00 o mistrzostwo IV ligi małopolskiej wschód).