13°   dziś 17°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
Przeglądasz ogłoszenie archiwalne
Dodane: 03.02.2019

Zlecenie dla opiekunki do samotnego, mobilnego seniora w Niemczech , praca w opiece

1zł
Adres: cała Polska URL: http://www.medipe.pl Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

ZLECENIE DLA OPIEKUNKI DO SAMOTNEGO, MOBILNEGO SENIORA W NIEMCZECH

Stawka: 1350 EURO

Lokalizacja: Bad Homburg

Podopieczny (80 l.) cierpi na zniedołężnienie starcze, zaburzenia rytmu serca i początkową demencję.

Senior samodzielnie się porusza i wykonuje pielęgnację ciała. Przesypia noce, chociaż sporadycznie może się przebudzić.

Do Pana przychodzi Pflegedienst.

Senior jest bardzo towarzyski i sympatyczny.

Często sam wychodzi z domu, prowadzi aktywny tryb życia, chętnie spotyka się ze znajomymi.

Potrzebuje wsparcia Opiekunki w codziennych czynnościach.

Obowiązki Opiekunki : otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką, wychodzenie na spacery, dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania : doświadczenie w opiece nad osobami starszymi oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Warunki mieszkaniowe : Senior mieszka sam w domu jednorodzinnym w centrum miasta.

Dla Opiekunki przewidziany jest osobny w pełni wyposażony pokój z własną łazienką, internetem i TV.

Do dyspozycji jest samochód osobowy.

Większe zakupy robi rodzina.

Zainteresowało Cię to zlecenie? Chcesz poznać inne, atrakcyjne oferty pracy w Niemczech?

Interesuje Cię nauka języka niemieckiego? Skontaktuj się z nami!

Dołącz do MEDIPE i wyjedź do pracy w Niemczech jako Opiekun lub Opiekunka osób starszych!

Tel.: 71 377 88 88, 600 020 315

Mail: [email protected]

www.medipe.pl

Wyświetleń: 45
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]