13°   dziś 17°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
Przeglądasz ogłoszenie archiwalne
Dodane: 14.03.2019

Drukarnia Jasło zatrudni Dyrektora ds. Marketingu

1zł
Adres: Mickiewicza URL: http://www.drukarniajaslo.pl Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

Drukarnia Jasło poszukuje pracownika na stanowisko: Dyrektor ds. Marketingu

Zakres obowiązków:
-tworzenie i realizacja strategii sprzedaży opakowań foliowych
-tworzenie planu działań marketingowych dla produktów
-tworzenie i realizacja strategii współpracy z partnerami biznesowymi
-ustalanie, wdrażanie i zapewnianie monitorowania realizacji standardów obsługi klienta
-budowanie wizerunku firmy jako profesjonalnego i rzetelnego partnera biznesowego
-zarządzanie podległym zespołem pracowników
-promocja produktów poprzez udział w targach branżowych
-organizacja działu sprzedaży eksportowej

Wymagania:
-wykształcenie wyższe
-znajomość języka obcego (angielski/niemiecki)
-inicjatywa i proaktywność w działaniach
-umiejętność tworzenia strategii kampanii marketingowych oraz planów sprzedażowych
-doświadczenie w zarządzaniu w tym umiejętność organizowania pracy zespołu i wyznaczania celów wspierających strategię sprzedażową i wizerunkową firmy

Co oferujemy:
-umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
-stabilne zatrudnienie i dogodne godziny pracy
-niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
-samochód służbowy

Miejsce pracy: Jasło

Wyświetleń: 58
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]