Wywalczyły 1 punkt

Opublikowano 26.09.2016 14:27:35 Zaktualizowano 04.09.2018 14:01:49
0 787

Po niesamowicie emocjonującej końcówce spotkania szczypiornistki z Jeleniej Góry ostatecznie zremisowały z Olimpią-Beskid Nowy Sącz 25 do 25.

Pierwsza połowa meczu była wyrównana i zakończyła się nieznacznym zwycięstwem „góralek” (14:13). W drugiej odsłonie kibice nowosądeckiej drużyny przeżyli nie lada emocje. Najpierw piłkarki Olimpii-Beskid grały bardzo dobrze i sukcesywnie powiększały przewagę bramkową nad rywalkami (w 37 min. meczu prowadziły już 6 trafieniami -(18:13). Później, coś w nowosądeckim zespole zacięło się, a nie mające nic do stracenia jeleniogórzanki zaczęły odrabiać straty. W 45 min. przegrywały już tylko 3 trafieniami, a na niespełna 10 minut przed końcową syreną wyszły na jednobramkowe prowadzenie.

„Góralki” szybko odpowiedziały podwójnymi trafieniami Agnieszki Leśniak oraz Gabrieli Szabo, ale ku rozczarowaniu kibiców nie dały one - jak się później okazało - zwycięstwa. Piłkarki z Jeleniej Góry w samej końcówce doprowadziły do wyrównania i wywalczyły pierwszy punkt w tym sezonie.

Olimpia Beskid Nowy Sącz - KPR Jelenia Góra 25:25 (14:13)

Olimpia-Beskid: Sach, Szczurek - Płachta 3, Leśniak 6, Choromańska 3, Luberecka 1, Dzidek, Smbatian 2, Pożoga, Rosińska 3, Szabo 7 (3/3).