Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon

Siódma porażka z rzędu

Opublikowano 21.11.2016 11:57:12 Zaktualizowano 04.09.2018 14:00:58
0 976

Szczypiornistki Olimpii-Beskid Nowy Sącz wciąż nie mogą przełamać serii porażek w Superlidze. Tym razem przegrały u siebie z Vistalem Gdynia 22 do 29.

1 połowa spotkania była wyrównana. Po 10 min. gry na tablicy wyników widniał remis 3:3, a po niespełna 20 min., to nowosądeczanki prowadziły z rywalkami znad morza dwoma trafieniami (10:8). Niestety, w końcówce 1 połowy lepiej na boisku zaprezentowały się przyjezdne i to one schodziły na przerwę prowadząc 13:15. W 2 połowie gdynianki umiejętnie kontrolowały przebieg wydarzeń na parkiecie, cały czas utrzymując bezpieczną, kilkubramkową przewagę nad rywalkami. W samej końcówce zdołały jeszcze „podkręcić” rezultat i ostatecznie wygrały całe spotkanie 29 do 22.

W tabeli na razie bez zmian. Olimpia-Beskid nadal zajmuje 10 pozycję przed UKS PCM Kościerzyna i Piotrcovią Piotrków Trybunalski. Vistal dzięki zwycięstwu w Nowym Sączu wskoczył na pozycję lidera.

MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz - Vistal Gdynia 22:29 (13:15)

Olimpia-Beskid: Sach, Szczurek - Płachta, Leśniak 5, Choromańska 1, Luberecka, Smbatian 3, Nosal, Pożoga 1, Rosińska 8, Szabo 4 (2/3).