Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia

Puchar Polski – Kolejarz odpadł!

Opublikowano 17.08.2011 10:42:52 Zaktualizowano 04.09.2018 14:21:54
0 1205

Przegrana 2:0 z Ruchem Zdzieszowice. Awansował Okocimski Brzesko, Sandecja zagra dziś o 17 na wyjeździe z Gryfem Wejherowo.

Sensacyjnym wynikiem zakończył się mecz Kolejarza Stróże. Przegrał z czwartym zespołem II ligi (grupa zachodnia). Do bramki trafiali Mariusz Kapłon (56) i Przemysław Bella (84).

Limanovia Limanowa walkowerem wygrała z GKP Gorzów Wielkopolski. Przeciwnik wycofał się z rozgrywek. Wpisano wynik 3:0 dla Limanovii.

Ciężką przeprawę z KS Polkowice miał Okocimski Brzesko. W pierwszej połowie Robert Trznadel (16) i Radosław Jacek (34) ustalili na 2:0 dla „piwoszy”. Nie zabrakło dramaturgii, bo w 84 minucie Damian Piotrowski po rzucie karnym zdobył gola kontaktowego, a w 89 Peter Mićic wywalczył dla swojej drużyny remis. Kibice zobaczyli rzuty karne, lepsi okazali się gracze z Brzeska, wygrali w serii jedenastek 4:2.

Dzisiaj o 17.00 swój mecz w Wejherowie rozpocznie Sandecja. Miejmy nadzieję, że chociaż im uda się gładko przebrnąć przez rundę wstępną Pucharu Polski.