Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus

Porażka przed inauguracją Orlen Ligi

Opublikowano 10.10.2016 17:57:36 Zaktualizowano 04.09.2018 14:01:36
0 986

W swoim ostatnim spotkaniu kontrolnym przed wznowieniem rozgrywek Orlen Ligi siatkarki Polskiego Cukru Muszynianki Enea przegrały z Developresem SkyRes Rzeszów 3:0. Mecz rozgrano w Jaśle w ramach VII Memoriału im. Jerzego Janusza.

W każdym secie na parkiecie wyraźnie dominowały rzeszowianki, wygrywając odpowiednio 25 do 18 oraz 25 do 16 (dwukrotnie). Również w secie dodatkowym, na który umówili się szkoleniowcy obu ekip, „mineralne” musiały uznać wyższość rywalek (25:19). Pierwsze spotkanie w Orlen Lidze podopieczne trenera Bogdana Serwińskiego rozegrają już w najbliższą sobotę, 15 października. Do Muszyny zawita KS Pałac Bydgoszcz.

Developres SkyRes Rzeszów – Polski Cukier Muszynianka Enea 3:0(25:18, 25:16, 25:16, dodatkowy set: 25:19)

Muszynianka:Rabka, Łyszkiewicz, Wójcik, Cvetanović, Savić, Sosnowska, Medyńska (libero) oraz