Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus

Porażka „biało-czarnych”

Opublikowano 22.08.2016 20:30:42 Zaktualizowano 04.09.2018 14:02:17
0 947

Nie udał się Sandecji wyjazd do Sosnowca. Drużyna z Nowego Sącza przegrała z miejscowym Zagłębiem 2:0.

Gospodarze pierwszą bramkę strzelili już po 10 min. gry. Na listę strzelców wpisał się Robert Bartczak. Chwilę później ten sam zawodnik pięknym strzałem pod poprzeczkę podwyższył prowadzenie na 2:0. Zaskoczeni takim obrotem sytuacji nowosądeczanie do przerwy nie byli w stanie zdobyć bramki kontaktowej. Sztuka ta nie udała im się także w drugiej odsłonie meczu. Sosnowiczanie mając sporą zaliczkę z pierwszych 45 minut grali na luzie, a „biało-czarnym” wyraźnie brakowało skuteczności. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Zagłębia. Dzięki wygranej klub ze Śląska awansował na 3 miejsce w tabeli. Podopieczni trenera Radosława Mroczkowskiego są obecnie na 7 pozycji.