11°   dziś 15°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław

Olimpia-Beskid z kompletem punktów!

Opublikowano 19.09.2016 12:40:08 Zaktualizowano 04.09.2018 14:01:57

Po emocjonującym meczu piłkarki ręczne z Nowego Sącza odnotowały 1 zwycięstwo w Superlidze, pokonując Piotrcovię Piotrków Trybunalski 31 do 30.

Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana. Żadna z drużyn nie była w stanie wypracować sobie większej przewagi bramkowej. Dopiero tuż przed przerwą zawodniczki Piotrcovii niespodziewanie zdołały odskoczyć „góralkom” na 2 trafienia. W drugiej połowie podopieczne trener Lucyny Zygmunt nie tylko zdołały jednak odrobić te straty, ale wyszły także na prowadzenie 21:20. Od tego momentu na parkiecie rozgorzała jeszcze bardziej zacięta rywalizacja. Raz prowadziły przyjezdne, raz nowosądeczanki, potem znowu przyjezdne. W samej końcówce na tablicy wyników było 31 do 30 dla Olimpii-Beskid. Rezultat ten nie uległ już zmianie, bowiem tuż przed końcową syreną rzut karny przyznany Piotrcovii obroniła Aleksandra Sach.

Olimpia-Beskid Nowy Sącz - Piotrcovia Piotrków Trybunalski 31:30 (16:18)