Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy

MKS Olimpia/Beskid Gór-Stal – SPR Pruszków 33-13

Opublikowano 31.10.2011 12:15:49 Zaktualizowano 04.09.2018 14:21:01

Nowy Sącz. Awans do PGNiG SuperLigi jest bardzo prawdopodobny. Nowosądeckie piłkarki ręczne są samotnymi liderkami I ligi. Potwierdzają tym samym słowa ekspertów, stawiających je w roli faworytek do awansu.

Spotkanie było wybitnie jednostronne. Do przerwy MKS Olimpia/Beskid prowadziła 16:6, a taką przewagę punktową wypracowały sobie już w pierwszych minutach spotkania. Gra układała się w ataku i obronie. Dzięki aktywnej grze w defensywie zawodniczki SPR-u rzadko przedzierały się ze swoimi akcjami i zaskakiwały

Druga połowa potwierdziła tylko jak silny i zmotywowany jest sądecki zespół. Szansę pokazania się dostały zawodniczki rezerwowe. Tempo i obraz gry pozostały jednak takie same. Końcowy rezultat to: 33:13.

SPR Pruszków wygrał jak do tej pory tylko jedno spotkanie i nie jest to zbyt silny zespół. Ale to właśnie w takich meczach pokazuje się siła drużyny, która nie zignorowała przeciwnika i zachowywała koncentrację do ostatniej sekundy spotkania. Wiceliderem jest SPR Olkusz, z którym Olimpia/Beskid w meczu ostatniej kolejki zremisowała.

Składy:

Olimpia/Beskid: Łakomska: Podrygała 7, Polanowska 6, Weselak 6, Leśniak 3, Kaczyńska 3, Sikorska 2, Szczecina 2, Płachta 1, Maślanka 1, Wańczyk 1, Moskal 1, Śliwa, Kamińska, Rączka, Kawa.

SPR Pruszków: Mędlińska: Morlo 4, Leśniak 3, Mudrowska 2, Karniłowicz 1, Wnuk 1, Młynarska 1, Mudrowska 1, Niedźwiedzka, Sulborska, Backiel, Pszczoła, Osińska