Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia

Czarna seria trwa

Opublikowano 07.11.2016 13:05:29 Zaktualizowano 04.09.2018 14:01:08
0 909

Piłkarki Olimpii-Beskid Nowy Sącz odnotowały 4 porażkę z rzędu. Tym razem przegrały u siebie ze Startem Elbląg 25 do 34.

Pierwsze 10 minut spotkania było wyrównane, ale później na parkiecie wyraźnie zaczęły dominować przyjezdne. Po 20 min. gry prowadziły z „góralkami” 4 trafieniami, a do przerwy zdołały jeszcze powiększyć przewagę (11:16). W 2 części meczu podopieczne trener Lucyny Zygmunt nie były w stanie odwrócić losów rywalizacji. To piłkarki z Elbląga kontrolowały przebieg wydarzeń na parkiecie
i ostatecznie pewnie wygrały cały mecz 25 do 34.

Okazję do rehabilitacji i przerwania serii porażek szczypiornistki Olimpii-Beskid będą miały już w najbliższą środę, 9 listopada. Do Nowego Sącza zawita ekipa Pogoni Baltica Szczecin. Początek meczu ze szczeciniankami o g. 16 (hala MOSiR).