9°   dziś 12°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy

Bez punktów z Energą

Opublikowano 02.11.2016 13:25:16 Zaktualizowano 04.09.2018 14:01:14

Piłkarki ręczne Olimpii-Beskid Nowy Sącz przegrały wyjazdowe spotkania z Energą AZS Koszalin 35 do 23.

Od początku spotkania na parkiecie dominowały gospodynie. Po 15 minutach gry prowadziły z nowosądeczankami 9 do 5, a do przerwy już 19:12. W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie. Mające sporą przewagę zawodniczki Energi spokojnie kontrolowały przebieg wydarzeń na boisku, a „góralkom” wyraźnie brakowało pomysłu na skuteczne przeciwstawienie się rywalkom. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem koszalinianek 35 do 23.

W kolejnej serii spotkań Superligi podopieczne trener Lucyny Zygmunt zmierzą się we własnej hali z ekipą Kramu Startu Elbląg. To spotkanie już w najbliższą sobotę, 5 listopada o g. 16.