Pracownik fizyczny | Limanowa | Sacz.in - sądecki portal informacyjny
Poniedziałek, 20 listopada, Anatol, Sędzimir, Feliks, Rafał, Edmund, Edyta
Rejestracja »

Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
2017-11-06

Pracownik fizyczny

Kontakt:   (18) 337 00 90
Zakład Usługowo-Produkcyjny  Emiter Sp.J
Producent Rozdzielnic Elektrycznych z siedzibą w Limanowej

Zatrudni do pracy na stanowisku: pracownik fizyczny

miejsce pracy:  Limanowa

Obowiązki:
pomoc przy lakierowaniu.

Wymagania:
staranność w wykonywanej pracy.
obowiązkowość,
• dokładność,
• sumienność.

Oferujemy:
umowę o pracę,
niezbędne narzędzia do pracy.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
rekrutacja@emiter.com w tytule wiadomości prosimy umieścić  „pracownik fizyczny”.
Rekrutacja trwa i jest aktualna przez cały czas ukazywania się niniejszego ogłoszenia. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Lokalizacja:
Limanowa
Ważne do:
2017-12-05
Zakład Usługowo Produkcyjny "EMITER" Spółka Jawna Stanisław Bieda, Piotr Lis
Adres:
ul. Skrudlak 3
Tel:
(18) 337 00 90
Ilość wyświetleń:
868