Pomocnik lakiernika | Limanowa | Sacz.in - sądecki portal informacyjny
Poniedziałek, 20 listopada, Anatol, Sędzimir, Feliks, Rafał, Edmund, Edyta
Rejestracja »

Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
2017-11-06

Pomocnik lakiernika

Kontakt:   (18) 337 00 90
Zakład Usługowo-Produkcyjny  Emiter Sp.J
Producent Rozdzielnic Elektrycznych z siedzibą w Limanowej

Zatrudni na stanowisko pomocnik lakiernika.

Miejsce pracy: Limanowa.

Obowiązki: Pomoc w obsłudze linii lakierniczej

Oczekujemy:
- komunikatywność,
- umiejętność pracy w zespole,
- staranność,
- dyspozycyjność,
- obowiązkowość,
- punktualność.

Oferujemy:
- stabilną pracę,
- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego,
- niezbędne narzędzia do pracy,
- pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, dynamicznym zespole.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres
rekrutacja@emiter.com w tytule wiadomości prosimy umieścić  „pomocnik lakiernika”.
Rekrutacja trwa i jest aktualna przez cały czas ukazywania się niniejszego ogłoszenia. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Lokalizacja:
Limanowa
Ważne do:
2017-12-05
Zakład Usługowo Produkcyjny "EMITER" Spółka Jawna Stanisław Bieda, Piotr Lis
Adres:
ul. Skrudlak 3
Tel:
(18) 337 00 90
Ilość wyświetleń:
371