Pakowacz/Pakowaczka | Tymbark | Sacz.in - sądecki portal informacyjny
limanowa.in
Piątek, 22 września, Tomasz, Maurycy, Joachim, Milana
Rejestracja »

Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
2017-09-11

Pakowacz/Pakowaczka

Kontakt:   539-931-417

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Obecnie dla naszego Klienta szukamy pracowników na stanowisko:
Pakowacz/ Pakowaczka Tymbark

Opis stanowiska:
- praca w obszarze produkcji
- praca fizyczna
- pakowanie i etykietowanie produktów (soki/napoje)

Wymagania:
- motywacja i zaangażowanie
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny)
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
- dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
- umowę zlecenie
- pracę zmianową w godzinach: 7.00-15.00, 15.00-23.00, 23.00-7.00
- wynagrodzenie na poziomie 13-13,50 zł brutto/h

Uprzejmie prosimy aplikować poprzez wysłanie wiadomości (okienko poniżej). Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w swojej aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".

Lokalizacja:
Tymbark
Ważne do:
2017-10-02
Nazwa:
Work Service S.A.
Adres:
Tymbark
Tel:
539-931-417
Ilość wyświetleń:
682