Firma JONIEC® zatrudni na stanowisko: REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY | Tymbark | Sacz.in - sądecki portal informacyjny
Sobota, 29 kwietnia, Rita, Donata, Robert, Roberta, Bogusław, Hugon, Piotr
Rejestracja »

Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
2017-04-20

Firma JONIEC® zatrudni na stanowisko: REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Kontakt:   18 332 55 38

Firma JONIEC zatrudni na stanowisko:  REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

ZADANIA OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU:

  • tworzenie planów sprzedażowych i kontrola ich realizacji
  • zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych i monterów ekspozycji
  • aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców
  • analizowanie aktualnych potrzeb klientów
  • monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
  • udział w wydarzeniach targowych
  • raportowanie wyników swojej działalności

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość języka obcego
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • zaangażowanie, komunikatywność i kreatywność
  • doświadczenie w kontaktach handlowych
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • odpowiedzialność i samodzielność

Dokumenty aplikacyjne należy przysłać na adres: rekrutacja@joniec.pl

Lokalizacja:
Tymbark
Ważne do:
2017-05-12
Nazwa:
F.P.U.H.JONIEC® Mieczysław Joniec
Adres:
Tymbark
Tel:
18 332 55 38
Ilość wyświetleń:
493