Firma JONIEC® zatrudni na stanowisko: PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA KLUCZOWEGO | Tymbark | Sacz.in - sądecki portal informacyjny
Sobota, 29 kwietnia, Rita, Donata, Robert, Roberta, Bogusław, Hugon, Piotr
Rejestracja »

Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
2017-04-20

Firma JONIEC® zatrudni na stanowisko: PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA KLUCZOWEGO

Firma JONIEC® zatrudni na stanowisko:  PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA KLUCZOWEGO
Kontakt:   18 332 55 38

Firma JONIEC zatrudni na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA KLUCZOWEGO

ZADANIA OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU:

- Przyjmowanie zamówień oraz logistyczna obsługa zamówień dla przydzielonej grupy kluczowych klientów.

- Przestrzeganie warunków umów handlowych.

- Monitorowanie zamówień w systemie elektronicznym, kontrolowanie terminów dostaw i dostępności produktów.

- Rozwiązywanie problemów związanych z procesem dostawy, efektywna komunikacja mailowa i telefoniczna.

CZEGO OCZEKUJEMY:

- Doświadczenie w pracy w dziale handlowym.

- Znajomość języka obcego: j. ang lub niemiecki

- Znajomość obsługi komputera i programów biurowych.

- Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

- Wysoki poziom kultury osobistej.

- Umiejętność pracy w zespole.

- Umiejętność organizacji swojej pracy.

- Dokładność i sumienność.

Dokumenty aplikacyjne należy przesyłać na adres: rekrutacja@joniec.pl

Lokalizacja:
Tymbark
Ważne do:
2017-05-12
Nazwa:
F.P.U.H.JONIEC® Mieczysław Joniec
Adres:
Tymbark
Tel:
18 332 55 38
Ilość wyświetleń:
739