Zatrudnię - Kierowca wózka widłowego | Tymbark | Sacz.in - sądecki portal informacyjny
limanowa.in
Wtorek, 26 września, Justyna, Cyprian, Wawrzyniec, Łucja
Rejestracja »
2017-09-12

Zatrudnię - Kierowca wózka widłowego

Kontakt:   512409574

Do zakładu Tymbark- MWS Sp. z o.o. Sp.k. , z siedzibą w Tymbarku, 34-650 Tymbark 156 poszukujemy osób na stanowisko Kierowca wózka widłowego

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za bieżącą pracę magazynu wysokiego składowania oraz obsługę dostaw.

KLUCZOWE ZADANIA:

  • obsługa wózka widłowego
  • obsługa dostaw
  • składowanie i obieg towarów zgodnie z wymaganą dokumentacją
  • kontrola stanów magazynowych

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • posiadasz uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi
  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym

ZAPEWNIAMY:

  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę

Szczegóły na https://maspex.com/kariera,oferty-pracy.html

Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji w ramach spółek z Grupy Maspex Wadowice, w tym Tymbark-MWS Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą w Tymbarku 156 (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 nr 101 poz. 926 t.j. z późn. zm.)

Lokalizacja:
Tymbark
Ważne do:
2017-10-03
Nazwa:
Tymbark MWS Sp. z o.o. (Grupa Maspex)
Adres:
Tymbark 156
Tel:
512409574
Ilość wyświetleń:
1342