Sprzedawca Komputerów, systemów alarmowych, wideodomofonów... | Limanowa | Sacz.in - sądecki portal informacyjny
limanowa.in
Piątek, 26 maja, Filip, Paulina, Marianna, Ewelina, Paweł
Rejestracja »
2017-05-15

Sprzedawca Komputerów, systemów alarmowych, wideodomofonów...

Kontakt:   880 - 762 - 762

Opis stanowiska:

  • sprzedaż w sklepie urządzeń komputerów, laptopów, drukarek, monitorów, systemów alarmowych, monitoringów, wideodomofonów,

  • obsługa klienta, doradztwo, przygotowanie finalnie produktu do sprzedaży,

Wymagania:

  •  znajomość zagadnień związanych ze sprzedawanym sprzętem,

  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i organizacyjne,

  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania relacji, wysoka kultura osobista,

  • zaangażowanie, kreatywność, dyspozycyjność, optymizm.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie ze stałym wynagrodzeniem podstawowym,

  • dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od indywidualnych wyników pracy,

  • pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze, perspektywę awansu, rozwoju wraz z firmą,

  • możliwość stałego doskonalenia kwalifikacji.

Lokalizacja:
Limanowa
Ważne do:
2017-06-05
Nazwa:
SAiKOM
Adres:
Józefa Marka 22 piętro I
Tel:
880 - 762 - 762
Ilość wyświetleń:
433