Specjalista ds. Marketingu | Rytro | Sacz.in - sądecki portal informacyjny
limanowa.in
Piątek, 22 września, Tomasz, Maurycy, Joachim, Milana
Rejestracja »
2017-09-14

Specjalista ds. Marketingu

Kontakt:   : +48 18 414 35 00/ 606 780 663

Ośrodek Rekreacyjny Ryterski Raj poszukuję pracowników na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż usług oraz rozwój współpracy z klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • prowadzenie negocjacji z klientami
  • monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
  • przygotowywanie materiałów marketingowych

Wymagania :

·  doświadczenia na podobnym stanowisku

·  Zorientowania na efekty, podejmowania inicjatywy, samodzielności

·  Umiejętności zarządzania czasem

·  Dokładności, rzetelności i terminowości

·  Zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w grupie

·  Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: socjologia, ekonomia, zarządzanie i marketing

·  Zaawansowanej obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel i Power Point)

Zapewniamy :

  • Pracę w sympatycznym  zgranym zespole
  • Możliwość szkoleń
  • Umowę o pracę

Lokalizacja:
Rytro
Ważne do:
2017-10-05
Nazwa:
Ośrodek Rekreacyjny Ryterski
Adres:
Rytro 302
Tel:
: +48 18 414 35 00/ 606 780 663
Wystawił:
konto usunięte
Ilość wyświetleń:
123