Specjalista ds Marketingu | Limanowa | Sacz.in - sądecki portal informacyjny
limanowa.in
Czwartek, 25 maja, Borys, Grzegorz, Urban, Magdalena, Magda
Rejestracja »
2017-05-09

Specjalista ds Marketingu

Kontakt:   510207547

Firma IziGSM od ponad 10 lat zajmuje się sprzedażą internetową akcesoriów do urządzeń mobilnych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:

  • kreowanie wizerunku firmy,

  • przygotowywanie, realizacja i kontrola działań PR i marketingowych

  • współpraca z agencjami reklamowymi, wydawcami i drukarniami

  • przygotowanie materiałów marketingowych

  • redagowanie materiałów PR

  • zarządzanie treścią na stronach internetowych oraz nadzór nad ich aktualnością

  • udział w różnorodnych projektach z obszaru marketingu

  • współpraca i wsparcie działu sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • biegła obsługa komputera,biegła znajomość korzystania z Internetu,

    poczty elektronicznej oraz MS Office

  • znajomości obszarów związanych z marketingiem,

  • kreatywnego podejścia do stawianych zadań,

  • umiejętność współpracy w zespole,

  • samodzielności i opowiedzialności,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • warunki finansowe adekwatne do kwalifikacji

  • stanowisko z możliwością realizacji własnych pomysłów,

  • kompleksowe wdrożenie w wykonywane obowiązki,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres praca@izigsm.pl wraz z klauzulą:
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 –j.t z późn. zm.).”

Lokalizacja:
Limanowa
Ważne do:
2017-05-30
Tel:
510207547
Ilość wyświetleń:
1088