Pracownik produkcji | Limanowa | Sacz.in - sądecki portal informacyjny
Sobota, 19 sierpnia, Bolesław, Jan, Borysław, Julian, Juliusz, Ludwik, Emilia, Konstancja
Rejestracja »
2017-08-04

Pracownik produkcji

Kontakt:   18 3334000

DREKON – producent balustrad i mebli z drewna, toczenie w drewnie.

www.drekon.pl

Poszukujemy osoby na stanowisko pracownik produkcji (kobieta lub mężczyzna).

Opis stanowiska:

  • obsługa urządzeń i maszyn produkcyjnych
  • szlifowanie elementów drewnianych
  • składanie elementów drewnianych

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:

  • stałą pracę w stabilnej firmie (umowa o pracę)
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Szczegóły oferty zostaną przedstawione podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie CV w siedzibie firmy na ul. Fabrycznej 11 w Limanowej (budynek DDD Podłogi Ściany Drzwi) lub ewentualnie na adres email biuro@drekon.pl.

Lokalizacja:
Limanowa
Ważne do:
2017-08-25
Nazwa:
Z.P.U.H. DREKON
Adres:
ul. Fabryczna 11, Limanowa
Tel:
18 3334000
Ilość wyświetleń:
1314