Pracownik działu IT | Limanowa | Sacz.in - sądecki portal informacyjny
Piątek, 24 marca, Marek, Gabriel, Gabriela, Katarzyna, Seweryn
Rejestracja »
2017-03-10

Pracownik działu IT

Kontakt:   (18)54-00-970
Zakład Usługowo-Produkcyjny EMITER Sp. J.
Producent obudów i rozdzielnic elektrycznych z siedzibą w Limanowej

Zatrudni na stanowisko:  Pracownik działu IT
Miejsce pracy: Limanowa

Wymagania:
  • znajomość systemów komputerowych,
  • znajomość programów użytkowych,
  • umiejętność obsługi urządzeń peryferyjnych,
  • determinacja w poszukiwaniu źródeł i rozwiązań problemów technicznych,
  • doskonałe zdolności komunikacyjne,
  • twórcze i elastyczne podejście do rozwiązywanych problemów,
  • sumienność, komunikatywność, zorganizowanie,
  • samodzielności w działaniu.

Obowiązki:
  • konserwacja i naprawa sprzętu,
  • instalacja i usuwanie usterek oprogramowania,
  • przyjmowanie i ewidencjonowanie zgłoszeń o usterkach od użytkowników,
  • zdalna diagnoza problemów i pomoc w ramach pierwszej linii wsparcia,
  • informowanie oraz wspieranie użytkowników w przypadku awarii systemu,
  • rejestrowanie, segregacja, diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów, usterek i wykonanych napraw,
  • rejestracja zgłoszeń (e-mailowych i telefonicznych) w systemie,
  • administracja procesu zaopatrzenia (zamówienia, dostawy),
  • zarządzanie, aktualizację i archiwizację dokumentacji.

Oferujemy:
  • umowę o pracę po okresie próbnym,
  • stabilną pracę,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w prężnie działającej firmie,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Informacje dodatkowe:
Kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem i listu motywacyjnego  na adres it@emiter.com. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Lokalizacja:
Limanowa
Ważne do:
2017-04-04
Nazwa:
Zakład Usługowo-Produkcyjny EMITER SP.J.
Adres:
Skrudlak 3
Tel:
(18)54-00-970
Ilość wyświetleń:
1039