Praca w sklepie LimLED na stanowisko sprzedawcy | Limanowa | Sacz.in - sądecki portal informacyjny
Niedziela, 26 marca, Larysa, Emanuel, Teodor, Tymoteusz, Dora, Olga
Rejestracja »
2017-03-12

Praca w sklepie LimLED na stanowisko sprzedawcy

Kontakt:   000000000

Dzień Dobry,

Poszukuje pracownika na stanowisko sprzedawcy w sklepie z artykułami Ledowymi  . Możliwy termin podjęcia pracy od zaraz. Ogłoszenie głównie kierowane do mężczyzn

Oferuje:

- Stałe godziny pracy od 8:00-18:30 pn-pt

8:00-14:00 sobota (godziny mogą ulec zmianie(wkrótce))

- Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska pracy .

- stałe zatrudnienie oraz umowe o prace (okres próbny 3 tygodnie)

- ubezpieczenie .

Wymagania:

-wiek: 19-30lat

-wykształcenie srednie

-obsługa komputera

-Komunikatywność

-Samodzielność

- Osoba operatywna .

-osoba umiejąca doradzić klientowi aby jego wybór był odpowiedni.

-osoba umiejąca nawiązać kontakt z klientem

Obowiązki:

- obsługa klienta

-wbijanie paragów przez komputer (program:subiektGT)

- utrzymywanie stałego porządku w miejscu pracy.

-doradzanie klientom

-Znajmość gwintów żarówek (do nauczenia)

-Znajmość artykułów oferowanych przez nasz sklep(do nauczenia)

Wynagrodzenie:

Na początek 8zł / godz / netto(na ręke) + premie od utargu

CV wraz z zdjęciem proszę podesłać na email: picher.pl@gmail.com

ewnetualne pytania proszę kierować na email.

Lokalizacja:
Limanowa
Ważne do:
2017-04-02
Nazwa:
Picher Konrad Piszczek LimLED
Adres:
Limanowa ul. Krakowska
Tel:
000000000
Ilość wyświetleń:
1791