Poszukiwana osoba na stanowisko: Magazynier | Limanowa | Sacz.in - sądecki portal informacyjny
Sobota, 21 kwietnia, Bartosz, Feliks, Konrad, Anzelm, Jarosław, Selma
Rejestracja »
2018-04-05

Poszukiwana osoba na stanowisko: Magazynier

Kontakt:   515030460

PARTNER - producent Okien i Drzwi PCV i ALU poszukuje osoby na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Fabryka Okien i Drzwi

 Lokalizacja - Limanowa

Wymagania:

- uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego

- dyspozycyjność

- chęć do pracy

Dodatkowymi atutami będą:

- wykształcenie techniczne lub zawodowe

- znajomość branży budowlanej

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Podstawowe obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

- obsługa magazynu

- obsługa wózka widłowego

Oferujemy:

- umowę o pracę

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- możliwość rozwoju zawodowego

- przyjazną atmosferę

- pracę w zgranym zespole fachowców

Aplikacje prosimy wysyłać mailem na adres: praca@okna-partner.pl w tytule maila wpisując: „Magazynier”.

Lokalizacja:
Limanowa
Ważne do:
2018-04-26
Nazwa:
PARTNER
Adres:
Limanowa
Tel:
515030460
Ilość wyświetleń:
782