Pakowacz/ Pakowaczka | Tymbark | Sacz.in - sądecki portal informacyjny
limanowa.in
Piątek, 22 czerwca, Paulina, Tomasz, Flawiusz, Jan, Sabina
Rejestracja »
2018-06-12

Pakowacz/ Pakowaczka

Kontakt:   508 000 925

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Obecnie dla naszego Klienta szukamy pracowników na stanowisko:

Pakowacz/ Pakowaczka Tymbark

Opis stanowiska:
- praca w obszarze produkcji
- praca fizyczna
- pakowanie i etykietowanie produktów (soki/napoje)

Wymagania:
- motywacja i zaangażowanie
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć wyrobienia
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
- dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
- umowę zlecenie
- pracę zmianową w godzinach: 7:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-7:00
- wynagrodzenie na poziomie 13,70-14,20 zł brutto/h

Zgłoś swoją kandydaturę wysyłając CV na adres anna.potoniec@workservice.pl
lub
wpisując w treści maila nazwę stanowiska.

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA WORK SERVICE S.A.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A.  z siedzibą we Wrocławiu, Sky Tower ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl . Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia  z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji.  Przewidywane kategorie odbiorców danych:  osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie zawierania umowy.

Lokalizacja:
Tymbark
Ważne do:
2018-07-03
Nazwa:
Work Service
Adres:
Tymbark
Tel:
508 000 925
Ilość wyświetleń:
938
Drogi Użytkowniku! Z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych (RODO). Dla Limanowa.in bardzo ważne jest bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, dlatego dostosowaliśmy działalność portalu do nowych wymogów. Jeżeli posiadasz konto, bądź korzystasz z innych funkcjonalności jakie oferujemy, zapoznaj się proszę z kilkoma ważnymi informacjami jakie znajdziesz tutaj. Dodatkowe informacje o tym jak przetwarzamy dane osobowe, znajdziesz też w naszej Polityce Prywatności. W razie wątpliwości, skontaktuj się z Administratorem.