Obsługa pras | Pisarzowa | Sacz.in - sądecki portal informacyjny
Sobota, 19 sierpnia, Bolesław, Jan, Borysław, Julian, Juliusz, Ludwik, Emilia, Konstancja
Rejestracja »
2017-08-03

Obsługa pras

Kontakt:   (18) 337 00 90
Zakład Usługowo-Produkcyjny EMITER Sp. J.
Producent obudów i rozdzielnic elektrycznych z siedzibą w Limanowej

Zatrudni osobę do obsługi pras

Miejsce pracy: Pisarzowa

Obowiązki: Obsługa Pras

Wymagania:
- komunikatywność,
- staranność,
- dyspozycyjność,
- obowiązkowość,
- punktualność,

Oferujemy:
- stabilną pracę,
- niezbędne narzędzia do pracy,
- pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, dynamicznym zespole.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem i listu motywacyjnego na adres: piotr.wlodarczyk@emiter.com. Rekrutacja trwa i jest aktualna przez cały czas ukazywania się niniejszego ogłoszenia. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Lokalizacja:
Pisarzowa
Ważne do:
2017-08-25
Zakład Usługowo Produkcyjny "EMITER" Spółka Jawna Stanisław Bieda, Piotr Lis
Adres:
ul. Skrudlak 3
Tel:
(18) 337 00 90
Ilość wyświetleń:
463