Mechanik, Elektryk, Elektromechanik | Bochnia | Sacz.in - sądecki portal informacyjny
Niedziela, 22 października, Kordula, Filip, Klaudia, Salomea, Marek, Halka, Przybysław
Rejestracja »
2017-10-08

Mechanik, Elektryk, Elektromechanik

Kontakt:   146118725

Firma produkcyjna w branży spożywczej poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze:

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU, ELEKTRYK, ELEKTROMECHANIK

Miejsce pracy: Bochnia

Zakres obowiązków:

  • Realizacja bieżących zadań działu Utrzymania Ruchu: naprawa maszyn i urządzeń produkcyjnych, analiza i eliminacja przyczyn awarii
  • Prowadzenie zapisów awarii maszyn

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w strukturach działów technicznych
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Mile widziana znajomość procesu produkcyjnego
  • Znajomość budowy i działania maszyn
  • Podstawowa umiejętność posługiwania się komputerem (MS Office)

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie( ponad rynkowe stawki)
  • Benefity pozapłacowe (karta Multisport, opieka medyczna)
  • Bardzo dużą stabilność zatrudnienia w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych poprzez praktyczne zdobywanie doświadczenia oraz uczestnictwo w szkoleniach
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@contimax.pl
Prosimy o wpisanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.06.1997 r. O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Lokalizacja:
Bochnia
Ważne do:
2017-10-30
Nazwa:
Contimax S.A.
Adres:
32-700 Bochnia, ul. Partyzantów 12c
Tel:
146118725
Ilość wyświetleń:
340