Konstruktor Stolarki Aluminiowej | Mszana Dolna | Sacz.in - sądecki portal informacyjny
limanowa.in
Wtorek, 26 września, Justyna, Cyprian, Wawrzyniec, Łucja
Rejestracja »
2017-09-06

Konstruktor Stolarki Aluminiowej

Kontakt:   606481241

Firma Bogmar spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.K
zatrudni pracownika na stanowisko:

Konstruktor stolarki aluminiowej

Miejsce pracy: Mszana Dolna

Opis stanowiska:

• Obsługa klienta,
• Sporządzanie ofert handlowych

Wymagania:

• Ogólna wiedza na temat profili, szkła, okuć dla stolarki aluminiowej
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, budowlanej
• Obsługa programów Alicad, MB-Cad
• Znajomość systemów Aliplast, Aluprof
• Mile widziana znajomość programu Auto-CAD

Wybranym kandydatom oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie
• umowę o pracę,
• niezbędne narzędzia pracy.

Aplikacje CV prosimy składać na adres e-mail.
Prosimy o kontakt tylko kandydatów z doświadczeniem !

W tytule prosimy o dopisek: Praca - Konstruktor

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Firma Bogmar spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.K z siedzibą w Mszanie Dolnej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)”

Lokalizacja:
Mszana Dolna
Ważne do:
2017-10-02
Nazwa:
Bogmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.K.
Adres:
Ludwika Mroza 4, Mszana Dolna
Tel:
606481241
Ilość wyświetleń:
278