FIRMA MAGIELEK ZAPRASZA DO PRACY W PRALNI | Łososina Górna | Sacz.in - sądecki portal informacyjny
Niedziela, 22 października, Kordula, Filip, Klaudia, Salomea, Marek, Halka, Przybysław
Rejestracja »
2017-10-05

FIRMA MAGIELEK ZAPRASZA DO PRACY W PRALNI

Kontakt:   691 739 605

Podstawowe obowiązki:

- pranie

- prasowanie

- składanie bielizny

- maglowanie

Oferujemy:

- umowę o pracę

- elastyczne godziny zatrudnienia

- możliwa praca w wekendy

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- przyjazną atmosferę

- pracę w zgranym zespole

Oczekujemy:

- dokładności i rzetelności w wykonywaniu zadań

- dyspozycyjności (praca 3-zmianowa)

- dodatkowym atutem będzie umiejętność szycia na maszynie

Oferty prosimy składać wyłącznie na adres mailowy wpisując w temacie „Praca w pralni”

Lokalizacja:
Łososina Górna
Ważne do:
2017-10-27
Nazwa:
MAGIELEK
Tel:
691 739 605
Ilość wyświetleń:
981