Firma JONIEC® zatrudni na stanowisko: MECHANIK MASZYN | Tymbark | Sacz.in - sądecki portal informacyjny
limanowa.in
Piątek, 22 czerwca, Paulina, Tomasz, Flawiusz, Jan, Sabina
Rejestracja »
2018-05-30

Firma JONIEC® zatrudni na stanowisko: MECHANIK MASZYN

Kontakt:   668 180 006

Firma JONIEC zatrudni osobę na stanowisko: MECHANIK MASZYN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżące naprawy maszyn.
  • Usuwanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń.
  • Nadzór bieżący nad sprawnością techniczną maszyn.
  • Montaż i uruchamianie nowych maszyn.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu hydrauliki i pneumatyki.
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność pracy w zespole.

MIEJSCE PRACY:

Tymbark 109, ul. Bednarzy 1,  Łososina/Limanowa

PROSIMY O KONTAKT:

CV na adres e-mail: rekrutacja@joniec.pl

lub

Telefonicznie: 668 180 006

Klauzula informacyjna dla prowadzonego procesu rekrutacji:

  1. Administratorem danych zebranych na cel realizacji procesu rekrutacji jest F.P.U.H. JONIEC® Mieczysław Joniec  z siedzibą Tymbark 109, 34-650 Tymbark
  1. Celem zebrania dokumentów aplikacyjnych jest proces rekrutacji na stanowisko mechanik maszyn
  1. Kandydaci mają prawo dostępu do treści przesłanych przez siebie dokumentów aplikacyjnych oraz ich poprawiania.
  2. Kandydaci podają dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych dane niezbędne do realizacji procesu rekrutacji wraz z zamieszczoną zgodą o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez F.P.U.H. JONIEC® Mieczysław Joniec  z siedzibą Tymbark 109, 34-650 Tymbark zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

          5 . Po zakończeniu procesu rekrutacji zebrane dokumenty zostaną zniszczone w sposób uniemożliwiających                       identyfikację osób.

          6.  Dokumenty aplikacyjne przesłane bez zgody o w.w. treści będą usuwane z systemów elektronicznych                               administratora a przesłane w formie papierowej zostaną zniszczone w sposób uniemożliwiający identyfikację.

Lokalizacja:
Tymbark
Ważne do:
2018-06-22
Nazwa:
F.P.U.H.JONIEC® Mieczysław Joniec
Adres:
Tymbark, Łososina
Tel:
668 180 006
Ilość wyświetleń:
571
Drogi Użytkowniku! Z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych (RODO). Dla Limanowa.in bardzo ważne jest bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, dlatego dostosowaliśmy działalność portalu do nowych wymogów. Jeżeli posiadasz konto, bądź korzystasz z innych funkcjonalności jakie oferujemy, zapoznaj się proszę z kilkoma ważnymi informacjami jakie znajdziesz tutaj. Dodatkowe informacje o tym jak przetwarzamy dane osobowe, znajdziesz też w naszej Polityce Prywatności. W razie wątpliwości, skontaktuj się z Administratorem.