Doradca Techniczno-Handlowy | Limanowa | Sacz.in - sądecki portal informacyjny
Niedziela, 26 marca, Larysa, Emanuel, Teodor, Tymoteusz, Dora, Olga
Rejestracja »
2017-03-08

Doradca Techniczno-Handlowy

Kontakt:   +48 512-289-400
Zakład Usługowo-Produkcyjny EMITER Sp. J.
Producent obudów i rozdzielnic elektrycznych z siedzibą w Limanowej

Zatrudni na stanowisko:  Doradca Techniczno-Handlowy
Miejsce pracy: Limanowa
Region: Małopolska

Obowiązki:
-kontakty z klientami, ofertowanie

Wymagania:
-wykształcenie min średnie techniczne z zakresu elektrotechniki, elektryki,
-umiejętność samodzielnego tworzenia schematów elektrycznych na podstawie opisu,
-umiejętność tworzenia ofert na podstawie schematu elektrycznego,
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
-prawo jazdy kategoria B.

Oczekujemy:
-samodzielności w działaniu,
-obowiązkowości, dokładności, sumienności,
-umiejętności dobrej organizacji pracy,
-dyspozycyjności do częstych wyjazdów służbowych,
-stabilną pracę,
-możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w prężnie działającej firmie,
-niezbędne narzędzia do pracy,
-pracę w przyjaznej atmosferze w młodym,
-dynamicznym zespole,
-możliwość rozwoju zawodowego.

Informacje dodatkowe:
Kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem i listu motywacyjnego  na adres rekrutacja@emiter.com w tytule „ doradca” lub poprzez kontakt telefoniczny +48 512-289-400.
Rekrutacja trwa i jest aktualna przez cały czas ukazywania się niniejszego ogłoszenia. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Lokalizacja:
Limanowa
Ważne do:
2017-03-31
Nazwa:
Zakład Usługowo-Produkcyjny EMITER SP.J.
Adres:
Limanowa, ul. Skrudlak 3
Tel:
+48 512-289-400
Ilość wyświetleń:
587