Cieśla szalunkowy/ Murarz | Limanowa | Sacz.in - sądecki portal informacyjny
Niedziela, 22 października, Kordula, Filip, Klaudia, Salomea, Marek, Halka, Przybysław
Rejestracja »
2017-10-03

Cieśla szalunkowy/ Murarz

Kontakt:   602229421

Opis stanowiska:

-         montaż szalunków tradycyjnych i systemowych

-         betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym

-         murowanie tradycyjne

-         zalewanie fundamentów betonem

-         Wiązanie zbrojeń

Wymagania:

-         doświadczenie w pracy na budowie min. 2 lata

-         zdolność do pracy potwierdzona badaniami lekarskimi

-         umiejętność pracy zespołowej

Gwarantujemy:

-         Umowę o pracę

-         Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

-         Stabilne warunki zatrudnienia i wynagradzania

-         Możliwość rozwoju zawodowego

-         Ciekawą pracę w zgranym zespole i wyjątkowym miejscu

Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysłanie CV na adres mailowy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami, by zaproponować udział w rozmowie kwalifikacyjnej.

Lokalizacja:
Limanowa
Ważne do:
2017-10-30
Nazwa:
ZPHU BLACHMIX
Adres:
Stara Wieś 461
Tel:
602229421
Ilość wyświetleń:
457