9°   dziś 12°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
Przeglądasz ogłoszenie archiwalne
Dodane: 17.10.2018

Pomocnik budowlany w Niemczech

13zł
Adres: Zgorzelec URL: http://www.expateam.com Wymiar pracy: - Typ umowy: -

Opis

Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM (nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 4577) funkcjonuje od 2006r. na rynku krajowym i rynkach europejskich.

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku pomocnika budowlanego w Niemczech.

Opis stanowiska:

• pomocnik budowlany - praca na budowach – wykonywanie posadzek przemysłowych zacieranych maszynowo,

• praca odbywa się w systemie delegacji (wyjazd w poniedziałek rano – powrót w piątek po południu). Wyjazdy następują z miejsca zbiórki w okolicach miejscowości Hoyerswerda (70km od granicy z Polską),

• miejsca wykonywania pracy (budowy) znajdują się w dużych miastach Niemiec (Hamburg, Berlin, Frankfurt nad Menem itp.),

• ok. 50 godzin pracy w tygodniu

Wymagania:

• posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej (firmy jednoosobowej),

• mile widziane doświadczenie przy pracach remontowo - budowlanych, nie są jednak wymagane szczególne umiejętności, gdyż na miejscu jest oferowany instruktaż,

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego

• własna odzież robocza: buty, kask itp.,

• posiadanie własnego samochodu - dojazd do miejsca zbiórki oraz powrót z niego jest w gestii pracownika

Oferujemy:

• wynagrodzenie w wysokości 13 EUR/h,

• zakwaterowanie w miejscu wykonywania pracy,

• transport z miejsca zbiórki na budowę i powrót

Zainteresowane osoby prosimy o:

• przesyłanie CV wraz ze zdjęciem drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected],

• lub kontakt telefoniczny: tel. 536 253 497

• oraz wypełnienie klauzuli pod adresem: www.expateam.com/index.php?pid=62

W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Międzynarodową Spółdzielnię Usługową EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 13, w Zgorzelcu (59-900) oraz przez powiązane z nią podmioty dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, póź. 926 z póź. zm.).  Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 13, w Zgorzelcu (59-900)  tel.: 75 7716034, adres e-mail: [email protected], (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 4577). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyświetleń: 26
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]