17°   dziś 22°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
Przeglądasz ogłoszenie archiwalne
Dodane: 23.01.2020

Murarz/Pracownik ogólnobudowlany

80zł
Adres: Zgorzelec URL: http://www.expateam.com Wymiar pracy: - Typ umowy: Samozatrudnienie

Opis

Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM funkcjonuje od 2006r. na rynku krajowym i rynkach europejskich.

Aktualnie poszukujemy brygady pracowników (3 – 5 osób) chętnej do podjęcia pracy.

Stanowisko:

- Murarz – pracownik ogólnobudowlany

Obowiązki:

- Wykonywanie prac budowlanych stanu surowego (murowanie oraz zbrojenie, szalowanie, betonowanie).

Miejsce wykonywania pracy:

- Budowy w Niemczech – okolice Freiburga.

 Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na ww. stanowisku.

- Umiejętność czytania rysunku technicznego.

- Samodzielność przy wykonywaniu pracy.

- Własna działalność gospodarcza zarejestrowana w Polsce lub w Niemczech.

- Przynajmniej jedna osoba z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

- Własny transport.

Oferujemy:

- Stawkę w wysokości 17,00 €/godz. pracy.

- Możliwość wyższych zarobków przy rozliczeniu akordowym.

- Bezpłatne zakwaterowanie.

- Rozpoczęcie prac – luty 2020r.

Zainteresowane osoby prosimy o:

- Przesyłanie CV wraz ze zdjęciem drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected],

- Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 75 77 16 034 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

- Wypełnienie klauzuli pod adresem: www.expateam.com/index.php?pid=62 .

W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Międzynarodową Spółdzielnię Usługową EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 13, w Zgorzelcu (59-900) oraz przez powiązane z nią podmioty dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, póź. 926 z póź. zm.).  Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 13, w Zgorzelcu (59-900). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyświetleń: 282
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]