8°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława
Przeglądasz ogłoszenie archiwalne
Dodane: 14.03.2019

Drukarnia Jasło zatrudni przedstawiciela handlowego

1zł
Adres: Mickiewicza URL: http://wwwdrukarniajaslo.pl Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

Drukarnia Jasło poszukuje pracownika na stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Zakres obowiązków:
-poszukiwanie i zdobywanie nowych klientów
-współpraca z partnerami biznesowymi
-budowanie wizerunku firmy jako profesjonalnego i rzetelnego partnera biznesowego
-realizacja planów sprzedaży

Wymagania:
-wykształcenie średnie lub wyższe
-inicjatywa i proaktywność w działaniach
-prawo jazdy kat. B
-doświadczenie w handlu

Co oferujemy:
-umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
-stabilne zatrudnienie i dogodne godziny pracy;
-niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon);
-samochód służbowy;

Miejsce pracy: Jasło

Aplikacje prosimy przesyłać na adres [email protected] lub składać osobiście w siedzibie spółki ul. Mickiewicza 158, 38-200 Jasło. Wszystkich informacji udzielimy pod numerem telefonu 134462651 w godzinach 7-15.

Dokumenty powinny zawierać klauzulę:

Stosowanie do art. 6 pkt.1 lit. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Drukarnię ,,Jasło'' Kosiba sp.j. ul. Mickiewicza 158, 38-200 Jasło, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Drukarnię ,,Jasło'' Kosiba sp.j. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Zgoda na przetwarzanie danych dotyczy informacji niewymienionych w przepisach prawa pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest Drukarnia ,,Jasło'' Kosiba sp.j. ul. Mickiewicza 158, 38-200 Jasło zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. 1974 nr 24 poz. 141) jest obowiązkowe.Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody, CV/listy motywacyjne bez takiej zgody nie będą rozpatrywane i zostaną usunięte. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji do momentu jej zakończenia, cofnięcia zgody lub zostaną wykorzystane podczas przyszłych rekrutacji, jeśli zostanie wyrażona zgoda. Pan/i dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą wykorzystywane do profilowania ani przekazywane do Państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowanie, usunięcie lub ograniczenie przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO).

Wyświetleń: 48
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]