WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Krystyna Prędka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Piotr Zoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Bożena Kaja Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa
Jakub Pacut Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Walenty Rusin Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Janusz Kądziołka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Dariusz Jeż Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Dawid Mól Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 1
Wiesław Sędzik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Andrzej Gawlik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Sebastian Wójcik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Dariusz Mrożek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Karol Ficoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Stanisław Orzechowski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Waldemar Śliwa Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
KWW Wspólne Sprawy
KWW Samorządowe Przymierze
Pokaż więcej
Sport
Ogłoszenia promowane
dodaj ogłoszenieGalerie
Turniej charytatywny w Tymbarku dla Marcinka Sporka. Wizyta znanego trenera Franciszka Smudy.
174 zdjęć
Zjawiskowy poranek w Beskidzie Wyspowym
56 zdjęć
Procesja rezurekcyjna w Starej Wsi
117 zdjęć
- Turniej charytatywny w Tymbarku dla Marcinka Sporka. Wizyta znanego trenera Franciszka Smudy.
- Zjawiskowy poranek w Beskidzie Wyspowym
- Procesja rezurekcyjna w Starej Wsi
- WOŚP w Nowym Sączu
- Pasterka PTTK w Jaworkach
- 24 wigilia dla potrzebujących Sądeczan
- Sport w Nowym Sączu ma się dobrze
- Budo Bushi w Łącku
- Blisko stu harcerzy pojechało po jeden ogień
- Nietypowa Gala Biznesu