WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Walenty Rusin Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Waldemar Śliwa Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Janusz Kądziołka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Sebastian Wójcik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Dariusz Mrożek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Wiesław Sędzik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Bożena Kaja Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Stanisław Orzechowski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Jakub Pacut Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Andrzej Gawlik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Piotr Zoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Dariusz Jeż Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Karol Ficoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Krystyna Prędka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Dawid Mól Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 1
Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
KWW Wspólne Sprawy
KWW Samorządowe Przymierze
Pokaż więcej
Sport
Ogłoszenia promowane
dodaj ogłoszenieGalerie
Turniej charytatywny w Tymbarku dla Marcinka Sporka. Wizyta znanego trenera Franciszka Smudy.
174 zdjęć
Zjawiskowy poranek w Beskidzie Wyspowym
56 zdjęć
Procesja rezurekcyjna w Starej Wsi
117 zdjęć
- Turniej charytatywny w Tymbarku dla Marcinka Sporka. Wizyta znanego trenera Franciszka Smudy.
- Zjawiskowy poranek w Beskidzie Wyspowym
- Procesja rezurekcyjna w Starej Wsi
- WOŚP w Nowym Sączu
- Pasterka PTTK w Jaworkach
- 24 wigilia dla potrzebujących Sądeczan
- Sport w Nowym Sączu ma się dobrze
- Budo Bushi w Łącku
- Blisko stu harcerzy pojechało po jeden ogień
- Nietypowa Gala Biznesu